درباره ما

شرکت شیمیایی پتروکاودالان بیش از هفده سال است که تاسیس و مشغول فعالیت می باشد. این شرکت توانایی تولید دو هزار تن مواد شیمیایی اسیدکاری چاه های نفت ، حدود دو هزار تن مواد شیمیایی سیمانکاری چاه های نفت، حدود سه هزار تن مواد خطوط لوله و بهره برداری و همچنین بیش از دو هزار تن مواد مایع سیالات حفاری و سایر افزودنی های دیگر در سال را دارد. خدمات فروش و مهندسی این شرکت کمک¬های بسیار شایان را به مشتریان خود در استفاده از محصولات و تولیدات این شرکت می دهد. علاوه بر محصولات و خدمات ارزشمند، این شرکت همیشه به تغییر و گسترش نیاز متقاضیان توجه داشته و از طریق تحقیق و توسعه و تولید محصولات جدید سعی در برآوردن احتیاجات آنها دارد. شرکت شیمیایی پتروکاودالان توانایی تعقیب فرصتها جهت تولید مواد شیمیایی هم تراز با مواد شرکت¬های معتبر بین المللی را دارد. از تولیدات اختصاصی این شرکت مواد شیمیایی مایع سیمانکاری چاه های نفت و گاز، مواد شیمیایی اسیدکاری چاه های نفت و گاز ، مواد شیمیایی بهره برداری و مواد شیمیایی سیالات حفاری را میتوان نام برد که همراه با خدمات پشتیبانی فنی مربوط به آنها می باشد . شرکت شیمیایی پتروکاودالان با دارا بودن سیستم¬های کنترل کیفی در آزمایشگاه های مجهز خود مانع از ورود مواد اولیه نامرغوب گردیده و با انجام آنالیز دقیق مواد تولیدی (باتوجه به کالیبراسیون دوره ای و دقیق دستگاه های تولید و تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی با بهره گیری از مراکز مجاز کالیبراسیون) کیفیت محصولات خروجی خود را کنترل کرده و به طور مستمر زمینه ساز تضمین کیفیت آنها می¬گردد .

این شرکت جهت افزایش کیفیت محصولات خود و رقابت با محصولات خارجی، علاوه بر کنترل دقیق مواد اولیه و کنترل حین تولید، اقدام به انجام آزمایشات و آنالیز دقیق در هر بخش از تولید و محصول نهایی را می¬نماید. لذا در این راه همیشه در تعقیب و بهره برداری از دانش روز و بکارگیری کارشناسان ماهر و آموزش پرسنل خود، می¬باشد.

شرکت شیمیایی پتروکاودالان ، از لحاظ جغرافیایی در حومه اهواز و به معنایی درکانون مناطق نفتی ایران قرار دارد که از این لحاظ کم نظیر می¬باشد. این موضوع از این جهت دارای اهمیت بوده که در جوار اکثر مناطق نفت¬خیز قرار داشته و قادر است که تولیدات و خدمات خود را در اسرع وقت در اختیار کارفرما قرار دهد. لذا ، این موضوع هم مدت انجام پروژه ها را کاهش داده و هم باعث صرفه جویی اقتصادی قابل توجهی در هزینه ها و ترابری می¬گردد.

این شرکت آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی و پشتیبانی فنی به محصولات خود در مناطق مختلف نفتی ایران و در اسرع وقت می¬باشد. شرکت شیمیایی پتروکاودالان ، در بخش بازرگانی و فروش با تکیه بر اصل مشتری مداری سعی در برقراری ارتباط مستمر و دائمی با کلیه مشتریان و کارفرمایان در صنایع مختلف نفت خصوصا حفاری را داشته و با ارائه محصولات استاندارد به آنها و همچنین با استفاده از تجربیات آنها در بالابردن کیفیت محصولات خود استفاده می¬نماید. این شرکت معمولا پس از تحویل تولیدات خود به مشتریان و کارفرمایان با ارائه خدمات فنی و مهندسی و امکان حضور در محل و بررسی عملکرد مواد و خدمات مورد نظر، سعی در جلب رضایت آنها را دارد و با رسیدگی به پیشنهادات و یا انتقادات درخصوص عملکرد تولیدات خود اقدام به رفع عیوب احتمالی آنها نموده و از این طریق دانش خود را نیز افزایش می¬دهد.